97 21 215 B SB
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
23.77€ / ks
s DPH: 29.24€- Obsah: 1 ks
- So závitovými otvormi na rezanie medených a mosadzných závitových skrutiek M 2.6 / M 3 / M 3.5 / M 4 a M 5
- Skrutkový kĺb pre vyššiu stabilitu a rovnomerný pohyb
| Č. výr. | 97 21 215 B SB |
| EAN | 4003773041283 |
| Rukoväte | s multi-komponentnými úchopmi |
| Hmotnosť | 310 g |
| Rozmery | 257 x 85 x 25 mm |
| V súlade s RohS | nie |
| V súlade s REACH | nie |
| Použitie | neizolované otvorené konektory (šírka zástrčky 6,3 mm) |
| Kapacita v štvorcových milimetroch | 0.5 - 2.5 mm² |
| Množstvo | 1 |
| AWG | 20 - 14 |
Súvisiace produkty
97 21 215 B
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: SKLADOM
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: SKLADOM
22.14€ s DPH: 27.23€
97 21 215 C
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
21.80€ s DPH: 26.81€
97 21 215 SB
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
22.36€ s DPH: 27.50€
97 21 215
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
20.73€ s DPH: 25.50€
97 22 240 SB
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
25.01€ s DPH: 30.76€
97 22 240
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
23.38€ s DPH: 28.76€
97 32 240 SB
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
24.45€ s DPH: 30.07€
97 32 240
Názov produktu: Lisovacie kliešte
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: KNIPEX
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
22.83€ s DPH: 28.08€







