09352260401R02
Názov produktu: Han PP V14 RJ45 plug PN metal 4-11mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
43.79€ / KS
s DPH: 53.86€Connectors
IDC termination
Rated current: 1.75 A
Contacts: 4
PushPull
Material: Zinc die-cast
Nickel plated
Degree of protection: IP65
IP67
IDC termination
Rated current: 1.75 A
Contacts: 4
PushPull
Material: Zinc die-cast
Nickel plated
Degree of protection: IP65
IP67
| Type of interlock | Push pull |
| Design of housing surface | nickel-plated |
| Rated current In | 1.75 A |
| max. connectable conductor cross-section multiple wire | 0.32 mm² |
| min. connectable conductor cross-section multiple wire | 0.22 mm² |
| Degree of protection (IP), mounted | IP65 - IP67 |
| Min. operating temperature | -40 °C |
| Max. operating temperature | 70 °C |
| product article number of manufacturer | 09 35 226 0401 R02 |
| Manufacturer name | HARTING Technology Group |
| Brand | Han® PushPull (V14) |
| Application standards | IEC 61076-3-117 |
| Conductor connection method | Insulation displacement termination |
| Manufacturer product description | Han PP V14 RJ45 plug PN metal R02 |
| certificate/approval | 0 |
| Combustibility class | V0 |
| material of housing | Zink print cast |
| Max. line cross section, flexible | 0.32 mm² |
| Min. line cross section, flexible | 0.22 mm² |
| Locking present | Yes |
| rated voltage | 50 V |

