09692815143
Názov produktu: D SUB MIXED MA SOLDER CRIMP COAX 50 OHMS
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
13.11€ / KS
s DPH: 16.13€Coaxial contact
Straight
for cables RG 58 CU
141 AU
Male
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 50 Ω
Straight
for cables RG 58 CU
141 AU
Male
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 50 Ω
| Contact type | Pin |
| Max. rated current of one contact | 2 A |
| Ambient temperature | -55 ... 135 °C |
| Type of electric connection | Other |
| Strip length | 3 mm |
| Material contact | Other copper alloys |
| Material of contact surface | Other |
| Min. number of insertion cycles | 500 |

