09691815141
Názov produktu: DSUB FE STR SOLDER CONTACT 5 OHMS COAX
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
9.09€ / KS
s DPH: 11.18€Coaxial contact
Straight
for cables RG 178 BU
196 AU
404 U
Female
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 50 Ω
Straight
for cables RG 178 BU
196 AU
404 U
Female
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 50 Ω
| Contact type | Bus |
| Max. rated current of one contact | 2 A |
| Ambient temperature | -55 ... 135 °C |
| Type of electric connection | Other |
| Strip length | 3 mm |
| Material contact | Other copper alloys |
| Material of contact surface | Other |
| Min. number of insertion cycles | 500 |

