19410005121
Názov produktu: Han-Eco Cable gland M25
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
4.54€ / KS
s DPH: 5.58€Cable gland
M25
Clamping range: 9 ... 17 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 29
M25
Clamping range: 9 ... 17 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 29
| Wrench width | 29 mm |
| Suitable for cable diameter | 17 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 125 °C |

