19410005111
Názov produktu: Han-Eco Cable gland M20
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
3.32€ / KS
s DPH: 4.08€Cable gland
M20
Clamping range: 6 ... 13 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 24
M20
Clamping range: 6 ... 13 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 24
| Wrench width | 24 mm |
| Suitable for cable diameter | 13 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 125 °C |

