19410005141
Názov produktu: Han-Eco cable gland M40
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
15.27€ / KS
s DPH: 18.78€Cable gland
M40
Clamping range: 16 ... 28 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 46
M40
Clamping range: 16 ... 28 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 46
| Wrench width | 46 mm |
| Suitable for cable diameter | 28 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 125 °C |

