19155035199
Názov produktu: Han CGM-P F+B M25x1,5 D. 16,0-18,0
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
28.14€ / KS
s DPH: 34.61€Cable gland
M25
Clamping range: 16 ... 18 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP67 / IP69
Wrench size: 32
M25
Clamping range: 16 ... 18 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP67 / IP69
Wrench size: 32
| Wrench width | 32 mm |
| Suitable for cable diameter | 18 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 100 °C |

