19000007106
Názov produktu: Han CGM-P-EXi M32 D 13...20mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
10.87€ / KS
s DPH: 13.37€Cable gland
M32
Clamping range: 13 ... 20 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 42
M32
Clamping range: 13 ... 20 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 42
| Wrench width | 42 mm |
| Hexagon angular dimension | 46.8 mm |
| Suitable for cable diameter | 20 mm |
| Material | Plastic |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Grey |
| Operating temperature | 100 °C |

