19000007104
Názov produktu: Han CGM-P-EXi M25 D 9...16mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
5.67€ / KS
s DPH: 6.97€Cable gland
M25
Clamping range: 9 ... 16 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 33
M25
Clamping range: 9 ... 16 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 33
| Wrench width | 33 mm |
| Hexagon angular dimension | 33.5 mm |
| Suitable for cable diameter | 16 mm |
| Material | Plastic |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Blue |
| Operating temperature | 100 °C |

