19000005190
Názov produktu: Cable clamp M25, 9-16mm, plastic, IP 68
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Skladom 1KS
3.28€ / KS
s DPH: 4.03€Cable gland
M25
Clamping range: 9 ... 16 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 33
M25
Clamping range: 9 ... 16 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 33
| Wrench width | 33 mm |
| Hexagon angular dimension | 33.5 mm |
| Suitable for cable diameter | 16 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Grey |
| Operating temperature | 100 °C |

