19000005188
Názov produktu: Han CGM-P M40x1,5 D.20-26mm black
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
19.91€ / KS
s DPH: 24.49€Cable gland
M40
Clamping range: 20 ... 26 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 53
M40
Clamping range: 20 ... 26 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 53
| Wrench width | 53 mm |
| Hexagon angular dimension | 58.8 mm |
| Suitable for cable diameter | 26 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 100 °C |

