09000005099
Názov produktu: Acces. Uni Seal Pink PG 36
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
36.41€ / KS
s DPH: 44.78€Cable gland
Pg 36
Clamping range: 32 ... 36 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 50
Pg 36
Clamping range: 32 ... 36 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 50
| Wrench width | 50 mm |
| Suitable for cable diameter | 36 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 130 °C |

