09000005093
Názov produktu: Acces. Uni Seal Blue PG 21
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
13.68€ / KS
s DPH: 16.83€Cable gland
Pg 21
Clamping range: 14 ... 18 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 30
Pg 21
Clamping range: 14 ... 18 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 30
| Wrench width | 30 mm |
| Suitable for cable diameter | 18 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Blue |
| Operating temperature | 130 °C |

