09000005088
Názov produktu: Acces. Uni Seal Red PG 16
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
8.87€ / KS
s DPH: 10.91€Cable gland
Pg 16
Clamping range: 9 ... 13 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
Pg 16
Clamping range: 9 ... 13 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
| Wrench width | 24 mm |
| Suitable for cable diameter | 13 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Red |
| Operating temperature | 130 °C |

