09000005080
Názov produktu: Acces. Uni Seal Grey PG 11 min 5 max 8mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
6.35€ / KS
s DPH: 7.81€Cable gland
Pg 11
Clamping range: 5 ... 8 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 20
Pg 11
Clamping range: 5 ... 8 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 20
| Wrench width | 20 mm |
| Suitable for cable diameter | 8 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Grey |
| Operating temperature | 130 °C |

