19155035290
Názov produktu: Han CGM-PVDF M25x1,5 8,0-5,0
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
9.66€ / KS
s DPH: 11.88€Cable gland
M25
Clamping range: 5 ... 8 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
Wrench size: 27
29
M25
Clamping range: 5 ... 8 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
Wrench size: 27
29
| Wrench width | 27 mm |
| Suitable for cable diameter | 8 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 100 °C |

