19000007124
Názov produktu: Han CGM-M-Rail M32 D16-20.5mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
31.12€ / KS
s DPH: 38.28€Cable gland
Railway version
M32
Clamping range: 16 ... 20.5 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 36
40
Railway version
M32
Clamping range: 16 ... 20.5 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 36
40
| Wrench width | 36 mm |
| Hexagon angular dimension | 43.9 mm |
| Suitable for cable diameter | 20.5 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

