19000007120
Názov produktu: Han CGM-M-Rail M20 D.7-10mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
13.34€ / KS
s DPH: 16.41€Cable gland
Railway version
M20
Clamping range: 7 ... 10 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 22
24
Railway version
M20
Clamping range: 7 ... 10 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 22
24
| Wrench width | 22 mm |
| Hexagon angular dimension | 26.4 mm |
| Suitable for cable diameter | 10 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

