19000005186
Názov produktu: Han CGM-P M32x1,5 D.13-20mm black
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
6.14€ / KS
s DPH: 7.55€Cable gland
M32
Clamping range: 13 ... 20 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 42
M32
Clamping range: 13 ... 20 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 42
| Wrench width | 42 mm |
| Hexagon angular dimension | 46.8 mm |
| Suitable for cable diameter | 20 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 100 °C |

