19000005183
Názov produktu: Han CGM-P M20x1,5 D.6-12mm black
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
2.22€ / KS
s DPH: 2.73€Cable gland
M20
Clamping range: 6 ... 12 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 24
M20
Clamping range: 6 ... 12 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 24
| Wrench width | 24 mm |
| Hexagon angular dimension | 26.4 mm |
| Suitable for cable diameter | 12 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 100 °C |

