19000005095
Názov produktu: Cable Gland M32x1,5 13-25mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
21.02€ / KS
s DPH: 25.85€Cable gland
M32
Clamping range: 13 ... 25 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 40
M32
Clamping range: 13 ... 25 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 40
| Wrench width | 40 mm |
| Hexagon angular dimension | 44 mm |
| Suitable for cable diameter | 25 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

