19000005078
Názov produktu: Han CGM-M M40x1,5 D.19-28mm E.47
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
53.93€ / KS
s DPH: 66.33€Cable gland
M40
Clamping range: 19 ... 28 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 43
40
M40
Clamping range: 19 ... 28 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 43
40
| Wrench width | 43 mm |
| Suitable for cable diameter | 28 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

