19000005026
Názov produktu: Han CGM-M M12x1,5 D. 3-6,5mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
5.20€ / KS
s DPH: 6.40€Cable gland
M12
Clamping range: 3 ... 6.5 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 14
M12
Clamping range: 3 ... 6.5 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 14
| Wrench width | 14 mm |
| Hexagon angular dimension | 15.5 mm |
| Suitable for cable diameter | 6.5 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

