09000005097
Názov produktu: Acces. Uni Seal Yellow PG 29
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
24.21€ / KS
s DPH: 29.78€Cable gland
Pg 29
Clamping range: 24 ... 28 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 40
Pg 29
Clamping range: 24 ... 28 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 40
| Wrench width | 40 mm |
| Suitable for cable diameter | 28 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 130 °C |

