09000005087
Názov produktu: Acces. Uni Seal Green PG 16
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
9.21€ / KS
s DPH: 11.33€Cable gland
Pg 16
Clamping range: 7 ... 10.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
Pg 16
Clamping range: 7 ... 10.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
| Wrench width | 24 mm |
| Suitable for cable diameter | 10.5 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 130 °C |

