09000005084
Názov produktu: Acces. Uni Seal Green PG 13.5
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
8.19€ / KS
s DPH: 10.07€Cable gland
Pg 13.5
Clamping range: 7 ... 10.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 22
Pg 13.5
Clamping range: 7 ... 10.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 22
| Wrench width | 22 mm |
| Suitable for cable diameter | 10.5 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 130 °C |

