09120033001
Názov produktu: Han-Brid RJ45 cable side male
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
11.08€ / KS
s DPH: 13.63€Inserts
Male
Polycarbonate (PC)
RAL 7032 (pebble grey)
Rated current: 10 A
Size: 3 A
Contacts: 2
+ RJ45
Male
Polycarbonate (PC)
RAL 7032 (pebble grey)
Rated current: 10 A
Size: 3 A
Contacts: 2
+ RJ45
| Rated surge voltage | 0.8 kV |
| Rated current In | 10 A |
| Contact design | Pin |
| wire protection present | No |
| Min. operating temperature | -40 °C |
| Max. operating temperature | 125 °C |
| material connector of connector insert | Thermoplast |
| Product type | Han Brid-RJ45-M-ISK mit RJ45 Stecker |
| product article number of manufacturer | 09 12 003 3001 |
| Manufacturer name | HARTING Technology Group |
| Brand | Han-Brid® |
| Application standards | IEC 61984 |
| Size | 3 A |
| Insertion cycles, min. | 500 |
| Number of power contacts | 2 |
| Pole number | 2 |
| Manufacturer product description | Inserts, Male, Polycarbonate (PC), RAL 7032 (pebble grey), Rated current |
| Degree of soiling | 3 |
| certificate/approval | 0 |
| Combustibility class | V0 |
| rated voltage | 24 V |

