09120013071
Názov produktu:
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
10.87€ / KS
s DPH: 13.37€Inserts
Female
Polycarbonate (PC)
RAL 7032 (pebble grey)
Rated current: 1 A
Size: 3 A
Contacts: 2
+ FireWire
Female
Polycarbonate (PC)
RAL 7032 (pebble grey)
Rated current: 1 A
Size: 3 A
Contacts: 2
+ FireWire
| Number of power contacts | 2 |
| Contact insert without contacts | false |
| Contact type | Bus |
| Number of poles | 2 |
| Material connector insert | Thermoplastic |
| Rated current In | 1 A |
| Operating temperature | -40 ... 85 °C |
| Rated voltage | 50 V |
| Rated surge voltage | 0.8 kV |
| Pollution degree | 3 |
| Type of electric connection | Other |
| With wire protection | false |
| Material of contact surface | Other |
| Material of contact insert | Thermoplastic |
| Material contact | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | V0 |
| Min. number of insertion cycles | 500 |

