15150322601000
Názov produktu: har-flex ang m 32p PL1 560pcs
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
1,857.40€ / ROL
s DPH: 2,284.60€Connectors
Male connector
Reflow soldering termination (SMT)
Contacts: 32
Angled
Copper alloy
Au over Pd/Ni
Mating side
Tin plated
Termination side
Performance level: 1
Liquid crystal polymer (LCP)
Male connector
Reflow soldering termination (SMT)
Contacts: 32
Angled
Copper alloy
Au over Pd/Ni
Mating side
Tin plated
Termination side
Performance level: 1
Liquid crystal polymer (LCP)
| Type of connection | Printed circuit board to cable |
| Contact type | Other |
| Number of poles | 32 |
| Number of plug-in contact rows | 2 |
| Modular spacing contacts | 1.27 mm |
| Modular spacing connections | 1.27 mm |
| Angle PCB/contact | 0°/180° (horizontal) |
| Material of contact surface | Tin |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material insulation body | Liquid crystal polymer |
| Colour housing | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | Other |
| Operating temperature | 125 °C |
| Type of PCB fastening | Other |

