21033112400
Názov produktu: WDF M12-F-M16x1,5-A kod.-4po-m.Litze 500
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
32.64€ / KS
s DPH: 40.15€Panel feed through
With conductors
for front mounting
50 cm
With conductors
for front mounting
50 cm
| Rated current In | 4 A |
| Coding (head 1) | A-coded |
| screen connection present | No |
| Degree of protection (IP), mounted | IP67 - when mated |
| Material of the contact coat | Gold |
| product article number of manufacturer | 21 03 311 2400 |
| Brand | Circular connectors |
| Application standards | IEC 61076-2-101 |
| Insertion cycles, min. | 100 |
| Number of line contacts | 4 |
| Number of control contacts | 4 |
| Construction form of the plug connector | Female |
| max. operating ambient temperature | 85 °C |
| Cross section of conductor | 0.5 mm² |
| certificate/approval | 0 |
| material of housing | Zink print cast |
| rated voltage | 250 V |

