21033392211
Názov produktu: M12-PCB-THR-2PC-2P-SPE-F-STR-SHLD
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
25.93€ / KS
s DPH: 31.89€PCB connector
Straight
incl. housing
for front mounting
Reflow soldering termination (THR)
Rated current: 4 A
Contacts: 2 + shielding
Straight
incl. housing
for front mounting
Reflow soldering termination (THR)
Rated current: 4 A
Contacts: 2 + shielding
| Contact type | Other |
| Number of poles | 2 |
| Angle PCB/contact | Other |
| Rated current In | 4 A |
| Material of contact surface | Other |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Length pin | 12 mm |
| Material insulation body | Other |
| Colour housing | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | Other |
| Operating temperature | 85 °C |
| Type of PCB fastening | Other |

