09160009923
Názov produktu: PCB Adapter w/o Pin 2.4mm for Han MegaBi
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
6.78€ / KS
s DPH: 8.34€PCB adapter
Rated current: 7.5 A
Liquid crystal polymer (LCP)
Rated current: 7.5 A
Liquid crystal polymer (LCP)
| Contact type | Bus |
| Angle PCB/contact | Other |
| Rated current In | 7.5 A |
| Rated voltage | 50 V |
| Rated surge voltage | 0.8 kV |
| Material of contact surface | Other |
| Type of electric connection | Other |
| Material insulation body | Liquid crystal polymer |
| Colour housing | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | Other |
| Operating temperature | 125 °C |
| Type of PCB fastening | Other |

