TGM007B
Názov produktu: Ochranná hadica TGM, NW7, čierna
Výrobca: LAGRA
Dostupnosť: Skladom 120M
1.57€ / M
s DPH: 1.93€ Minimálne množstvo pre objednávku: 10 M
Ochranná hadica z polypropylénu je vhodná na použitie v strojárstve, solárnom, automobilovom priemysle a automatizačnej technike.
Požiarne vlastnosti sú podľa noriem FMVSS302, DIN75200.
PP nie je odolný voči silne oxidujúcej kyseline.
Hadice neobsahujú halogén a kadmium a sú v súlade s ROHS.
Jemný profil: zabezpečuje vysokú flexibilitu a odolnosť voči nárazom.
| Materiál | Polypropylen (PP mod.), UL94 V2 |
| Teplotný rozsah | -40°C - +135°C |
| Teplotný rozsah (krátkodobo) | +150°C |
| Krytie | IP68 |
| Norma | IEC EN 61386 |
| Prevedenie | Štandardný profil / vysoká flexibilita |
| Vonkajší Ø | 9,9 mm |
| Vnútorný Ø | 6,9 mm |
| Radius | 13 mm |
| Max. balenie | 50m |
| Odolné voči oleju | Áno |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Súvisiace produkty
MEVG07M12B
Názov produktu: Mainfix ECO M12 (NW07)
Výrobca: LAGRA
Dostupnosť: SKLADOM
Výrobca: LAGRA
Dostupnosť: SKLADOM
1.17€ s DPH: 1.44€

