19410005131
Názov produktu: Han-Eco cable gland M32
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
6.86€ / KS
s DPH: 8.44€Cable gland
M32
Clamping range: 13 ... 21 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 36
M32
Clamping range: 13 ... 21 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
Wrench size: 36
| Wrench width | 36 mm |
| Suitable for cable diameter | 21 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 125 °C |

