19000007127
Názov produktu: Han CGM-M-Rail M40 D.26.5-32mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
58.02€ / KS
s DPH: 71.36€Cable gland
Railway version
M40
Clamping range: 26.5 ... 32 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 46
50
Railway version
M40
Clamping range: 26.5 ... 32 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 46
50
| Wrench width | 46 mm |
| Hexagon angular dimension | 54.9 mm |
| Suitable for cable diameter | 32 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

