19000007122
Názov produktu: Han CGM-M-Rail M25 D.11-14.5mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
19.10€ / KS
s DPH: 23.49€Cable gland
Railway version
M25
Clamping range: 11 ... 14.5 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 27
30
Railway version
M25
Clamping range: 11 ... 14.5 mm
Material (cable glands): Brass
IP68
Wrench size: 27
30
| Wrench width | 27 mm |
| Hexagon angular dimension | 32.9 mm |
| Suitable for cable diameter | 14.5 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

