19000005192
Názov produktu: Cable clamp M25, 13-18mm, plastic, IP 68
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
3.33€ / KS
s DPH: 4.10€Cable gland
M25
Clamping range: 13 ... 18 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 33
M25
Clamping range: 13 ... 18 mm
Material (cable glands): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 33
| Wrench width | 33 mm |
| Hexagon angular dimension | 36.5 mm |
| Suitable for cable diameter | 18 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Grey |
| Operating temperature | 100 °C |

