19000005091
Názov produktu: Cable Gland M25x1,5 9-18mm
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Skladom 7KS
11.43€ / KS
s DPH: 14.06€Cable gland
M25
Clamping range: 9 ... 18 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 30
M25
Clamping range: 9 ... 18 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 30
| Wrench width | 30 mm |
| Hexagon angular dimension | 33.5 mm |
| Suitable for cable diameter | 18 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |
Súvisiace produkty
C5225000
Názov produktu: Vývodka M25 SIB-TEC (9-16mm)
Výrobca: SIB
Dostupnosť: SKLADOM
Výrobca: SIB
Dostupnosť: SKLADOM
3.36€ s DPH: 4.13€

