19000005086
Názov produktu: Cable clamp M50, 32-38mm metal
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
53.20€ / KS
s DPH: 65.44€Cable gland
M50
Clamping range: 32 ... 38 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 57
M50
Clamping range: 32 ... 38 mm
Material (cable glands): Brass
Material (clamping ring): Polyamide (PA)
IP68
IP69 / IPX9K acc. to ISO 20653
Wrench size: 57
| Wrench width | 57 mm |
| Hexagon angular dimension | 60 mm |
| Suitable for cable diameter | 38 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Nickel-plated |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 100 °C |

