09691827232
Názov produktu: D SUB MIXED FE CRIMP/CRIMP COAX 75 OHMS_
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
20.47€ / KS
s DPH: 25.18€Coaxial contact
Straight
for cables RG 59
Female
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 75 Ω
Straight
for cables RG 59
Female
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 75 Ω
| Contact type | Bus |
| Max. rated current of one contact | 2 A |
| Ambient temperature | -55 ... 135 °C |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Strip length | 3.7 mm |
| Material contact | Other copper alloys |
| Material of contact surface | Gold |
| Min. number of insertion cycles | 50 |

