09691817230
Názov produktu: D SUB MIXED FE S CRIMP COAX 75 OHMS-PL3
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
7.61€ / KS
s DPH: 9.36€Coaxial contact
Straight
for cables RG 179 BU
187 AU
Female
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 75 Ω
Straight
for cables RG 179 BU
187 AU
Female
Copper alloy
PBFE / PBTP / PI
Gold plated
Impedance: 75 Ω
| Contact type | Bus |
| Max. rated current of one contact | 2 A |
| Ambient temperature | -55 ... 135 °C |
| Type of electric connection | Other |
| Strip length | 3 mm |
| Material contact | Other copper alloys |
| Material of contact surface | Gold |
| Min. number of insertion cycles | 50 |

