09455511100333
Názov produktu: RJI RJ45 jack Cat.5 SMT angled Sample
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
3.07€ / KS
s DPH: 3.78€Female
RJ45
Angled
Reflow soldering termination (SMT)
Rated current: 1.5 A
Contacts: 8
RJ45
Angled
Reflow soldering termination (SMT)
Rated current: 1.5 A
Contacts: 8
| Contact type | Other |
| Number of poles | 8 |
| Angle PCB/contact | Other |
| Rated current In | 1.5 A |
| Rated voltage | 125 V |
| Material of contact surface | Other |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material insulation body | Other |
| Colour housing | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | Other |
| Operating temperature | 85 °C |
| Type of PCB fastening | Other |

