09350022102
Názov produktu: PP-V14-PCB-THT-RJ45-8P-J-M-STR-SHLD
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
7.45€ / KS
s DPH: 9.16€Connectors
Female
Wave soldering termination
Rated current: 1.75 A
Female
Wave soldering termination
Rated current: 1.75 A
| Contact insert without contacts | false |
| Contact type | Other |
| Material connector insert | Other |
| Rated current In | 1.75 A |
| Operating temperature | -40 ... 85 °C |
| Rated voltage | 50 V |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| With wire protection | false |
| Material of contact surface | Other |
| Material of contact insert | Other |
| Material contact | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | V0 |
| Min. number of insertion cycles | 750 |

