09161083101
Názov produktu: Han 108DD-SMC-FI-CRT
Výrobca: HARTING
21.91€ / KS
s DPH: 26.95€Inserts
Crimp termination
Female
Polycarbonate (PC)
RAL 7032 (pebble grey)
Rated current: 10 A
Size: 24 B
Contacts: 108
Conductor cross-section: 0.14 ... 2.5 mm²
| Number of power contacts | 108 |
| Contact insert without contacts | false |
| Contact type | Bus |
| Number of poles | 108 |
| Material connector insert | Other |
| Rated current In | 10 A |
| Operating temperature | -40 ... 125 °C |
| Rated voltage | 250 V |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Pollution degree | 3 |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| With wire protection | false |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.14 ... 2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.14 ... 2.5 mm² |
| Material of contact surface | Other |
| Material of contact insert | Other |
| Material contact | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | V0 |
| With protective conductor | true |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
Súvisiace produkty
09150006201
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.77€ s DPH: 0.95€
09150006202
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.77€ s DPH: 0.95€
09150006203
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.77€ s DPH: 0.95€
09150006205
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.77€ s DPH: 0.95€
09150006206
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.77€ s DPH: 0.95€
09161083001
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
21.91€ s DPH: 26.95€
09300240301
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
20.19€ s DPH: 24.83€ 26.27€
09300240307
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
23.87€ s DPH: 29.36€
19300240232
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
35.46€ s DPH: 43.62€
19300240273
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
41.37€ s DPH: 50.89€
19300240292
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
66.72€ s DPH: 82.07€
M3225BR
Výrobca: BEISIT
Dostupnosť: SKLADOM
8.30€ s DPH: 10.21€ 11.00€
M4026BR
Výrobca: BEISIT
Dostupnosť: SKLADOM
19.62€ s DPH: 24.13€

