09160009915
Názov produktu: PCB Adapter 5-pole for Han DDD module
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
13.33€ / KS
s DPH: 16.40€Accessories
PCB adapter
5-pin
In the Han® DDD module
Rated current: 7.5 A
Polyamide (PA)
PCB adapter
5-pin
In the Han® DDD module
Rated current: 7.5 A
Polyamide (PA)
| Contact type | Pin |
| Angle PCB/contact | Other |
| Rated current In | 7.5 A |
| Rated voltage | 160 V |
| Rated surge voltage | 2.5 kV |
| Material of contact surface | Other |
| Type of electric connection | Other |
| Material insulation body | Polyamide (PA) |
| Colour housing | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | Other |
| Operating temperature | 125 °C |
| Type of PCB fastening | Other |

