09140253001
Názov produktu: Han Modular 25 D-Sub
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Skladom 2KS
5.78€ / KS
s DPH: 7.11€Han® High Density module
Crimp termination
Male
Contacts: 25
Conductor cross-section: 0.09 ... 0.52 mm²
Rated current: 4 A
Polycarbonate (PC)
RAL 7032 (pebble grey)
Crimp termination
Male
Contacts: 25
Conductor cross-section: 0.09 ... 0.52 mm²
Rated current: 4 A
Polycarbonate (PC)
RAL 7032 (pebble grey)
| Number of power contacts | 25 |
| Contact insert without contacts | true |
| Contact type | Pin |
| Number of poles | 25 |
| Material connector insert | Thermoplastic |
| Rated current In | 4 A |
| Operating temperature | -40 ... 125 °C |
| Rated voltage | 50 V |
| Rated surge voltage | 0.8 kV |
| Pollution degree | 3 |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| With wire protection | false |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.09 ... 0.52 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.09 ... 0.52 mm² |
| Material of contact surface | Other |
| Material of contact insert | Thermoplastic |
| Material contact | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | V0 |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
Súvisiace produkty
09670005570
Názov produktu: DSUB MA turned contact_AWG 22-26_PL1 HMC
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
0.97€ s DPH: 1.19€
09670005576
Názov produktu: D SUB MA turned contact_AWG 22-26_PL1
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.61€ s DPH: 0.75€
09670007570
Názov produktu: DSUB MA turned contact_AWG 24-28_PL1 HMC
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
0.97€ s DPH: 1.19€
09670007576
Názov produktu: D SUB MA turned contact_AWG 24-28_PL1
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
0.61€ s DPH: 0.75€
09670008570
Názov produktu: D SUB MA turned contact_AWG20-24_PL1 HMC
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.97€ s DPH: 1.19€
09670008576
Názov produktu: D-Sub, MA AWG 20-24 crimp cont
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: SKLADOM
0.61€ s DPH: 0.75€

