09140022603
Názov produktu: Han Modular 2 Module male
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
12.27€ / KS
s DPH: 15.09€Male
Rated current: 40 A
Polycarbonate (PC)
Rated current: 40 A
Polycarbonate (PC)
| Contact insert without contacts | false |
| Contact type | Pin |
| Material connector insert | Thermoplastic |
| Rated current In | 40 A |
| Operating temperature | -40 ... 125 °C |
| Rated voltage | 500 V |
| Rated surge voltage | 6 kV |
| Pollution degree | 3 |
| Type of electric connection | Other |
| With wire protection | false |
| Material of contact surface | Other |
| Material of contact insert | Thermoplastic |
| Material contact | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | Other |

