09120009908
Názov produktu: PC board adapter Han Q7/0, 2,4mm board
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
8.20€ / KS
s DPH: 10.09€Accessories
PCB adapter
In the Han® Q 7/0
Rated current: 7.5 A
Polycarbonate (PC)
PCB adapter
In the Han® Q 7/0
Rated current: 7.5 A
Polycarbonate (PC)
| Contact type | Bus |
| Angle PCB/contact | Other |
| Rated current In | 7.5 A |
| Rated voltage | 250 V |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Material of contact surface | Other |
| Type of electric connection | Other |
| Material insulation body | Polycarbonate (PC) |
| Colour housing | Other |
| Inflammability class of insulation material according to with UL94 | Other |
| Operating temperature | 125 °C |
| Type of PCB fastening | Other |

