09000005185
Názov produktu: Plastic Normal Cable Seal PG 11 black
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
0.81€ / KS
s DPH: 1.00€Cable gland
Pg 11
Clamping range: 10 ... 12 mm
Material (cable glands): Thermoplastic
IP68
Wrench size: 19
Pg 11
Clamping range: 10 ... 12 mm
Material (cable glands): Thermoplastic
IP68
Wrench size: 19
| Wrench width | 19 mm |
| Suitable for cable diameter | 12 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 100 °C |

